ÖZDOĞUPARK |Su Deposu|Havuz Kaplama|Aquapark Su Kaydırakları|Fiberglas Heykel Çeşitleri

Search
İçeriğe git

Ana menü:

KURUMSAL

1998 yılında ticari hayatına başlamış olan firmamız Adana Merkez’de 1000 m2 açık, 500 m2 kapalı alanda seçkin kadrosu ile su kaydırakları üretimi, fiberglas ürünler, figürlü heykel çeşitleri, camii kubbesi kaplama ve su depoları imalatı yapmaktadır. Firmamız tüm yaptığı işlerde olduğu gibi kaliteyi ve güvenliği ön planda tutmaktadır. Sahip olduğumuz modern araç ve deneyimli teknik kadromuzla AR-GE destekli üretimi süratle yapmaktadır. Bizler kalite ve zevkin birleştiği noktada sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

ÖZDOĞU PARK FİRMASI olarak;

SU KAYDIRAKLARI ÜRETİM faaliyetleri sırasında ;

iç ve dış müşterilerimize dürüst davranarak uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmektir.Bu suretle;evresel kalitede mal ve hizmetleri üstün hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sunarak ,müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve mutluluklarını arttırmak ,ISO 9001 :2008 kalite yönetim sisteminin prensipleri ile gelişimi ve degişimi sürekli kılarak saglam ,güvenilir ve saygın dünya şirketleri arasında yerini almaktadır.

MİSYONUMUZ:

bilgi,teknoloji ve insan yaratıcı bir organizasyon içinde bir araya getirecek,müşteri beklentilerini aşan mal ve hizmetler sunmak, müşteri ,ortak ve çalışanlarımı tatmin etmektir.

VİZYONUMUZ:

Dünya Su Kaydırakları sektöründe farklılığını ,uzmanlığını,güvenirliğini ,kalitesini kanıtlayarak müşterileri ,işbirliği içinde olduğu partnerleri ve çalışanlarınca daima tercih edilen lider şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ:
Özdoğupark ‘ı sahiplenme
 Dürüstlük
 Güvenilirlik
 Liderlik
 Başarı Odaklılık
 Doğruluk
 Değer Verme
 Müşteri Odaklılık
 Üstün Kalite
 Takım Çalışması

 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön